KONST / Litografier / Färglitografi 13374091
nr 1337 4091
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 85/300. Motivet: 75x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:16:03
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer